Kampanie z użyciem wiadomości SMS

Usługa polega na bezpośrednim doręczeniu konsumentowi wiadomości tekstowej SMS z informacją o np. najnowszym produkcie / usłudze, trwającej promocji, rabatach, wyprzedażach czy wydarzeniach w firmie.

Dzięki usłudze SMS zainteresowany odbiorca wiadomości może nie tylko natychmiast dowiedzieć się o aktualnej ofercie ale również zamówić kod promocyjny, który otrzymuje natychmiast w SMS-ie zwrotnym. do wykorzystania podczas robienia zakupów. 

Usługa dedykowana jest nie tylko dla sklepów internetowych, platform handlowych ale również wszelkiego rodzaju podmiotów posiadających stałą bazę klientów lub abonentów takich jak hurtownie, sieci sklepów naziemnych, szkoły językowe, kluby, pizzerie i restauracje w przypadku których regularna korzystanie z usługi, może nie tylko powodować przywiązani klienta do firmy czy promowanej marki ale utrzymywać i generować dodatkowe przychody.


Kampanie SMS

Kampanie promocyjne realizowane za pomocą usługi SMS PREMIUM to skuteczne i tanie narzędzie dotarcia bezpośrednio do konsumenta. Kampanie SMS mogą być wykorzystane zarówno do prowadzenia działań promocyjno-reklamowych jak i budowania wizerunku firmy, powiadamiania stałych Klientów o nowościach i wydarzeniach. Wyniki takiej kampanii są w pełni mierzalne a ich cena zależy wyłącznie od ilości wysłanych SMSów.  

 

Zalety kampanii SMS:

  • szybkie i precyzyjne dostarczenie informacji - bezpośrednio do odbiorcy końcowego 
  • możliwość personalizacji i targetowania,
  • możliwość powtarzania emisji w dowolnie zaplanowanym czasie (np. przypomnienia o kończącej się ofercie),
  • możliwość interakcji z konsumentami (możliwość wysyłania i odbierania wiadomości na zasadach dwukierunkowej wymiany informacji),
  • prosta forma przekazu nie wymagająca opracowywania rozbudowanych form reklamowych,
  • niski koszt kampanii w przeliczeniu na dotarcie do 1 użytkownika,
  • duża skuteczność,
  • usługa realizowana bez stałego abonamentu i długoterminowych umów.

Usługa p olega na bezpośrednim doręczeniu konsumentowi wiadomości tekstowej SMS z informacją o np…

Prześlij komentarz

Dodaj Komentarz (0)

Nowsza Starsza