GEO-SEO i spersonalizowane wyniki w Google

Google wprowadza kolejne zmiany idące w kierunku spersonalizowanych wyników w wyszukiwarce, a także podąża w kierunku GEO-SEO. 

Jeszcze do niedawna w SERPach były pokazywane 3 wyniki z mapką wyłącznie dla wyszukiwań związanych z hotelami i restauracjami obecnie taki schemat pokazuje się przy wyszukiwaniach dowolnej branży. Przed zmianami po wpisaniu frazy w połączeniu z nazwą miejscowości widoczne było 7 pozycji. 

Prawdopodobnie związane jest to z kolejnymi zmianami algorytmu Google i naciskiem na GEO-SEO oraz spersonalizowane wyszukiwania. Ma to na celu jeszcze lepsze dopasowanie wyników wyszukiwania do oczekiwań użytkownika. 

Co to oznacza? Dla niektórych branż widok ogólnokrajowy przestanie istnieć. Personalizacja wyników wyszukiwań jest ściśle powiązana z lokalizacją. Firmy powinny skierować swój biznes na zakrojone działania marketingu zintegrowanego.

_____________________________________________
Jeżeli masz pytania skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w pozycjonowaniu lokalnym Twojej strony.Google wprowadza kolejne zmiany idące w kierunku spersonalizowanych wyników w wyszukiwarce, a także…

Prześlij komentarz

Dodaj Komentarz (0)

Nowsza Starsza