Scrazzle- nowy serwis społecznościowy.


Czy słyszeliście już o Scrazzle? To nowy serwis społecznościowy, który udostępnia usługę mikroblogowania. Możecie powiedzieć "Przecież jest już Twitter.", zgadzamy się, ale jak sam portal informuje mikroblogowanie wkracza na zupełnie nowy poziom.

 Serwis powstał w Australii i różni się od wspomnianego wcześniej portalu. Obecnie jest w wersji beta.
Główna różnica pomiędzy Twitterem, a Scrazzle to ilość znaków do wykorzystania w naszych postach i bio. Wpisy na Scrazzle mogą mieć 300 znaków, a ponadto linki i udostępnione zdjęcia nie są liczone to limitu (Twitter 140 znaków łącznie z linkami i zdjęciami). W biografii możemy wykorzystać aż 600 znaków (Twitter 160 znaków). 
Zasady funkcjonowania portalu są bardzo proste. Publikować można 60 postów na godzinę wliczając w to informacje podane dalej (konto PRO bez limitu) oraz można obserwować 100 profili na godzinę (konto PRO bez limitu).
W Scrazzle można rozszerzyć swoje konto do konta PREMIUM. Czym się różni konto podstawowe od PRO? Głównie brakami limitów w publikowaniu o czym wspominaliśmy wcześniej, a także możliwością wysyłania wiadomości prywatnych  (DM= Direct Message). Tylko użytkownicy posiadający konto premium mogą je wysyłać, osoby mające konto podstawowe mogą tylko na takie wiadomości odpowiadać. 
Wykupienie profilu premium to koszt 4,99 dolarów za 6 miesięcy lub 7,99 dolarów za cały rok. 
Poniżej przedstawiamy listę wszystkich przycisków, które pojawiają się w serwisie. Menu jest bardziej rozbudowane niż na Twitterze, a podobne funkcje mają tutaj inne nazwy. 


Jak potoczą się losy nowego serwisu społecznościowego? Czy będzie to sukces na miarę Twittera czy raczej losy potoczą się podobnym torem co Ello, o którym słyszy się coraz mniej?

Grafiki pochodzą ze strony scrazzle.com 
___________________________
Masz firmę i chcesz być obecny w szerokim świecie mediów społecznościowych? Nie wiesz od czego zacząć, na co zwrócić szczególną uwagę? Pomożemy Ci! Więcej informacji znajdziesz pod adresem https://www.talem.eu/obsluga-mediow-spolecznosciowych

Czy słyszeliście już o Scrazzle? To nowy serwis społecznościowy, który udostępnia usługę mikrob…

Prześlij komentarz

Dodaj Komentarz (0)

Nowsza Starsza