Pay with a tweet

„Pay with a tweet”, w skrócie nazywane także „Pay per Tweet” to opcja, dzięki której możemy skutecznie wspomóc promocję swojego bloga lub strony internetowej. „Pay with a tweet” to społecznościowy system płatności za oferowany content.

Źródło: www.paywithatweet.com/


Co można „sprzedać”?
To Ty wybierasz towar, który chcesz „sprzedać” na swojej stronie. Może to być plik audio, wideo, link, dokument, e-book, kupon. Pamiętaj jednak o najważniejszej rzeczy – o jakości oferowanego contentu. Nieważne za ile chcesz i co chcesz sprzedać. Klient płaci i klient wymaga. Należy skupić się na niepowtarzalnej i wartościowej treści. W przypadku słabej jakości naciągasz swoich czytelników, a oni to zapamiętają i nie wrócą do Ciebie, bo będą pamiętać, że nie masz do zaoferowania nic ciekawego.

Ile to kosztuje?
Można powiedzieć, że właściwie dwa kliknięcia, czyli jak za darmo, a nic tak nie cieszy się popularnością jak darmowe materiały. Niestety niech to nie zwiedzie potencjalnego sprzedawcy. „Pay with a tweet” to wyzwanie, które wiąże się z porażką. To test jakości treści, które „sprzedajemy”.


Jak to działa?
Na stronie http://www.paywithatweet.com/ wypełniamy krótki formularz. Ważne, aby stworzyć dokładny opis naszego produktu. Odbiorca musi wiedzieć co „kupuje”. Kiedy już wszystko jest gotowe generujemy kod, który wklejamy w wybranym przez siebie miejscu na stronie. Kiedy użytkownik zdecyduje się na „zakup”, klika w przycisk „Pay with a tweet” i wybiera portal społecznościowy (Facebook, Twitter, Google +, LinkedIn), w którym opublikowana zostanie informacja, że pobrał nasz produkt. Po wyborze portalu społecznościowego i opublikowaniu w nim stosownej informacji użytkownik będzie miał możliwość pobrania oferowanej przez nas zawartości.

Na co uważać?
Przede wszystkim na niską jakość. Pierwszy raz może przynieść bardzo wysokie wyniki pobierania, jednak jeżeli jakość okaże się niewystarczająca dla odbiorców nikt nie zechce do nas wrócić. Nie należy także nadużywać „Pay with a tweet”. Należy pamiętać, że „Pay with a tweet” nie jest narzędziem promocji treści, a sposobem na rozprzestrzenienie się jej. Połączenie unikalnej i wartościowej treści z przyciskiem „Pay with a tweet” może zapewnić status eksperta w danej dziedzinie i spowoduje, że odbiorcy staną się stałymi czytelnikami bloga lub strony internetowej.


Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości jesteśmy do dyspozycji. 
Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie www.talem.eu„Pay with a tweet”, w skrócie nazywane także „Pay per Tweet” to opcja, dzięki której możemy skut…

Prześlij komentarz

Dodaj Komentarz (0)

Nowsza Starsza